Wymiana i zwroty

Wymiana towaru z sklepie drakastyle.pl polega na zwrocie towaru (odstąpieniu do umowy) wybranych artykułów, następnie złożeniu i opłaceniu nowego zamówienia. Jeżeli zamówiony towar okazał się np. za mały lub za duży skorzystaj z procedury zwrotu. Zwrotu pieniędzy dokonujemy do 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki. W przypadku otrzymania towaru niezgodnego z zamówieniem zastosowanie ma procedura reklamacji.

Prawo odstąpienia od umowy - zwrot towaru

Mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy zakupu i zwrotu towaru w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub e-mailem).
Mogą Państwo wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej www.drakastyle.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, czyli przed upływem 14 dni do momentu otrzymania Zamówienia.

Formularz zwrotu

Następnie proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Zwracany towar wraz z uzupełnionym formularzem zwrotu oraz fakturą prosimy przesłać na adres siedziby sklepu:

GAP INVESTMENT Grzegorz Pustówka – sklep internetowy www.drakastyle.pl
ul. Dworcowa 5,

32-600 Oświęcim
NIP: 5482179045 
telefon: +48 795 718 801
Email: sklep@drakastyle.pl

Zwracany towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Jeżeli zwrotowi podlega całe zamówienie zwrócone muszą zostać również wszelkie towary bonusowe, gratisowe itd.


Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, wyłączając koszty dostarczenia rzeczy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwrot nieużywanej rzeczy tj. nienoszącej śladów użytkowania(bez plam, ubrudzeń, wydarć, otarć, innych uszkodzeń mechanicznych, włącznie z oryginalnymi metkami) na adres siedziby sklepu podany powyżej.

Nie odbieramy paczek pobraniowych.

Zwrotu płatności dokonamy przelewem na Państwa nr rachunku bankowego.

Więcej informacji w Regulaminie

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl